• Akropol - Ateny
  • Widok, który trzeba zobaczyć na własne oczy...
  • Zakynthos - Zatoka Wraku
  • Koloseum - Rzym
  • Lizbona - zabytkowy tramwaj
  • Tulum Meksyk

Hotel Altona w Paryżu

Hotel Altona ParyżHotel Altona należy do kategorii hoteli turystycznych. Znajduje się w 10 dzielnicy Paryża ok. 5 minut spacerem od dworca Gare du Nord (odległość jednej stacja metra). Największym atutem hotelu  jest jego położenie. W dwie minuty można dotrzeć do stacji metra Barbes-Rochechouart. 

Hotel ma średnio niski standard. Małe pokoje wyposażone są w podstawowe sprzęty oraz łazienkę z wanną. Hotel znajduje się w starej nie remontowanej kamienicy z tego też względu podłoga rusza się i skrzypi. Z powodu cienkich ścian z sąsiednich pokoi dochodzą odgłosy bytności gości hotelowych. Pokoje są czyste, codziennie sprzątanie wraz z wymianą ręczników i pościeli. Recepcja jest czynna całą dobę. W hotelu jest winda. W najbliższej znajdują się - barek, gdzie można zjeść kebab oraz chińszczyznę za logiczne pieniądze a do tego smacznie. Są też sklepy: piekarnia, spożywczo-warzywniak oraz sam z napojami i alkoholami. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, które składa się z croissanta, małej bułeczki typu paluszek, małego masełka, jednego opakowania dżemu, kawy lub herbaty i soku.

Z hotelu można dojść spacerem do Placu Pigalle, Moulin Rouge i katedry Sacre Coeur. Hotel można polecić turystom o średnich wymaganiach. Największym atutem hotelu jest jego położenie (dwie linie metra nr 2 i nr 4) i możliwość szybkiego przemieszczania się. Wieczorami można zwiedzić na piechotę najbliższą okolicę Placu Pigalle, Moulin Rouge i katedry Sacre Coeur oraz Montmartre, czy Opery.

Kilka zdjęć z Paryża