• Akropol - Ateny
  • Widok, który trzeba zobaczyć na własne oczy...
  • Zakynthos - Zatoka Wraku
  • Koloseum - Rzym
  • Lizbona - zabytkowy tramwaj
  • Tulum Meksyk

Apartamenty Rebeka, Las Piramidas i Parque Cattleya

Apartamenty  Rebeka, Las Piramidas i Parque Cattleya

            Zespół trzech apartamentów hotelowych Las Piramidas, Parque Cattleya oraz Rebeka w samym centrum Playa de las Americas. Do każdego hotelu przyporządkowany jest basen. Goście hotelowi mogą korzystać ze wszystkich. Przy basenach są bezpłatne leżaki. Apartamenty składają się z dwóch pomieszczeń sypialni i części dziennej z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym z rozkładaną kanapą oraz łazienki. W apartamencie jest lodówka, kuchenka elektryczna, czajnik bezprzewodowy. W pokojach nie ma klimatyzacji, która momentami by się przydała. Pokoje mają też duże balkony. W jednym z hoteli jest restauracja gdzie można zamówić coś do jedzenia, bo apartamenty są bez wyżywienia. W minutę po wyjściu z hotelu znajdujemy się na głównej ulicy Playa de las Americas, która prowadzi do brzegu Oceanu Atlantyckiego. Nieopodal w hotelu Columbus jest supermarket dobrze zaopatrzony w podstawowe art. spożywcze i przemysłowe w normalnych cenach. W tym samym budynku Pan Andrzej (Polak) z Żoną (pozdrowienia) prowadzi wypożyczalnię samochodów. Można tam kupić również bilety do Loro Parq’u na statek wycieczkowy Shogun i inne atrakcje w niższej cenie niż na miejscu w kasie. Po obydwu stronach ulicy są knajpki, sklepiki itp. Wieczorem w tych obiektach są różnego typu imprezy, gdzie gównie przebywa młodzież brytyjska, która nie zna umiaru w spożywaniu alkoholu.

Wieczorami można spacerować po Playa de las Americas i kosztować życia nocnego. Bulwar nadmorski prowadzi aż do Costa Adeje jest to na pewno kilka ładnych kilometrów. Będąc na Teneryfie trudno sobie wyobrazić lepsze miejsce do wypoczynku.

Wyżej wymienione apartamenty są w ofercie biura SPANTRAVEL z Warszawy (ul. Świętokrzyska). Firma pośredniczy też w załatwianiu biletów lotniczych.

Z czystym sumieniem można polecić tą lokalizację ze względu na położenie zarówno dla tych co lubią nocne życie jak i dla rodzin z dziećmi.

Zdjęcia z Teneryfy