• Akropol - Ateny
 • Widok, który trzeba zobaczyć na własne oczy...
 • Zakynthos - Zatoka Wraku
 • Koloseum - Rzym
 • Lizbona - zabytkowy tramwaj
 • Tulum Meksyk

Regulamin

Zasady obowiązujące w serwisie :

 1. Aby umieszczać swoje zdjęcia, artykuły i komentarze trzeba być zerejestrowanym użytkownikiem i przejść pomyślnie poprzez procedurę logowania.
 2. Zdjęcia w galerii fotografii, artykuły, adresy, komentarze i oceny może publikować każdy zarejestrowany użytkownik.
 3. Nie wolno publikować zdjęć i artykułów, których nie jest się autorem lub też nie posiada się praw autorskich. Redakcja nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za wady prawne materiałów umieszczanych przez użytkowników serwisu fotourlop.pl
 4. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na forum przez użytkowników. Użytkownik ma prawo do modyfikowania treści swoich postów, nie ma jednak prawa żądać od administracji usunięcia swoich postów, bowiem decyzja o umieszczeniu ich na forum jest traktowana jako równoznaczna z decyzją przeznaczenia ich do użytku publicznego.
 5. Zdjęcia i artykuły dodawane są do bazy jedynie z poziomu strony www.
 6. Publikowane zdjęcia i artykuły nie mogą zawierać treści uznanych za obraźliwe, popierające rasizm, nienawiść, przemoc lub pornograficzne.
 7. Użytkownik publikując materiały zgadza się na ich wykorzystanie w serwisie fotourlop.pl, lecz zachowuje wszelkie prawa majątkowe do tych materiałów.
 8. Inne nieuwzględnione tutaj kwestie uzależnione są od redakcji.