• Akropol - Ateny
  • Widok, który trzeba zobaczyć na własne oczy...
  • Zakynthos - Zatoka Wraku
  • Koloseum - Rzym
  • Lizbona - zabytkowy tramwaj
  • Tulum Meksyk

Hotel Pembridge Palace Londyn

Hotel Pembridge Palace Londyn

Hotel PembridgeMożna mieć problemy z odnalezieniem hotelu, gdyż w pobliżu znajduje się kilka hoteli zajmujących  bardzo podobne budynki. W hotelu są bardzo małe pokoje wyposażone tylko w najpotrzebniejsze sprzęty: łóżka, szafka nocna, wbudowana w ścianę mała szafa z kilkoma wieszakami, ale bez półek, mały stolik z elektrycznym czajnikiem i zestawem do robienia kawy i herbaty oraz płaskiego telewizora. W pokoju jest dosyć sporych rozmiarów łazienka z wanną. Pokoje są codziennie sprzątane. W hotelu jest bezpłatny Internet, ale tylko w lobby.  W cenę pokoju jest wliczone śniadanie składające się z: jajecznicy, jajek na twardo, sera żółtego, pomidorów, ogórków, dżemów, pieczywa, tostów, kawy, herbaty i soków. Nie ma ograniczeń w ilości spożywanych produktów. Hotel jest bardzo akustyczny i słychać dźwięki wydobywające się z sąsiednich pokojów oraz korytarza. Z hotelowego hallu można wyjść do ogrodu ze stolikami i parasolami, gdzie przy ładnej pogodzie można się trochę zrelaksować.

Hotel klasy turystycznej, który znajduje się w pobliżu dwóch stacji metra Bayswater i Queensway.  Uwaga na stację metra Queensway, gdyż jest bardzo głęboka. Na peron metra zjeżdża się windą. Jeżeli winda nie działa należy pokonać 132 stopnie tj. ok. 8 pięter. Trudno sobie wyobrazić matkę z dzieckiem na rękach lub z wózkiem, która jest w stanie wejść na 8 piętro.

W pobliżu hotelu jest szereg sklepów spożywczych i marketów, gdzie można zakupić najpotrzebniejsze produkty oraz gotowe kanapki, napoje i alkohol. Jest też cała masa barków i restauracji chińskich, japońskich, tureckich, indonezyjskich, oferujących posiłek na miejscu lub na wynos.

W bardzo bliskiej odległości znajduje się Hyde Park oraz Kensington Palace oraz Royal Albert Hall. Do centrum handlowego Whiteley można z niego dojść w 10 minut. Za stacją metra jest przystanek autobusowy skąd można dojechać do centrum miasta i na słynną ulicę Oxford Street lub do Nothing Hill.

Galeria zdjęć hotelu